Kontakt medarbetare

Redovisning

Ann-Charlott Werneholm
ann-charlott.werneholm@vicapta.se
072-858 88 55

Anna Schultz
anna.schultz@vicapta.se
070-274 80 30

Anne-Li Segerberg
anne-li.segerberg@vicapta.se
073-716 14 46

Betty Förlin
betty.forlin@vicapta.se
070-252 01 44

Elisabeth Lindgren
elisabeth.lindgren@vicapta.se
076-142 54 14

Fanny Boman
fanny.boman@vicapta.se
072-716 01 09

Monica Allared
monica.allared@vicapta.se
070-834 23 33

Sofi Nilsson
sofi.nilsson@vicapta.se
073-747 11 22

Konsult- Verksamhetsstyrning

Erik Lindgren
erik.lindgren@vicapta.se
073-806 29 74

Erik Strömberg
erik.stromberg@vicapta.se
070-349 32 70

Malin Lundgren
malin.lundgren@vicapta.se
072 – 202 89 22

Peter Reivell
peter.reivell@vicapta.se
073-633 70 55

Lön

Ann-Charlott Hotti
ann-charlott.hotti@vicapta.se 072-381 93 48

Emelie Eklund
emelie.eklund@vicapta.se
076-328 49 01

Jennie Widestrand
jennie.widestrand@vicapta.se
073 – 023 15 87

Jessica Ström
jessica.strom@vicapta.se

Linnea Sandhagen
linnea.sandhagen@vicapta.se

Maria Forslund
maria.forslund@vicapta.se

Sara Källström
sara.kallstrom@vicapta.se
070-571 60 17

Ledning

VD – Erik Förlin
erik.forlin@vicapta.se
070-532 14 80

Grundare och Affärsutveckling – Birgitta Fahlkvist
birgitta.fahlkvist@vicapta.se
072 – 535 56 44

Affärsområdeschef Konsult, Verksamhetsstyrning – Erik Lindgren
erik.lindgren@vicapta.se
073-806 29 74

Affärsområdeschef Redovisning & Lön – Fredrik Haarberg
fredrik.haarberg@vicapta.se
070-929 80 77

Nyfiken på vad VicApta kan göra för dig?


KONTAKTA OSS

KONTAKTA OSS

VD
Erik Förlin: 070-532 14 80
Grundare & Affärsutvecklare
Birgitta Fahlkvist: 072-535 56 44
Affärsområdeschef Konsult
Erik Lindgren: 073-806 29 74
Affärsområdeschef Redovisning & Lön
Fredrik Haarberg: 070-929 80 77

E-post: info@vicapta.se
Integritetspolicy

HITTA HIT

Adress:
VicApta AB, Kopparbergsvägen 8
722 13 Västerås



Linkedin